با سلام

ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان محترم و خانواده های گرامی ایشان در خصوص ثبت نام موارد ذیل را به استحضار می رساند:

1-دانشجویان عزیز ابتدا باید ثبت نام اینترنتی را از طریق سامانه ثبت نام هماوای معاونت آموزشی انجام دهند جهت ورود از کد ملی به عنوان شناسه کاربری و از شماره داوطلبی کنکور به عنوان رمز عبور استفاده نمایند وبعد از تکمیل ثبت نام در سامانه هماوا شماره دانشجویی دریافت کنند، سپس مدارک مورد نیاز را آماده نموده و طبق زمانبندی که متعاقباً اعلام خواهد شد جهت تحویل اصل مدارک و تشکیل پرونده دانشجویی به صورت حضوری به ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه مراجعه نمایند.

2- کلیه دانشجویان جدیدالورود باید جهت استعلام و تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را برای دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از طریق سامانه آموزش و پرورش اقدام نموده و رسید تائیدیه را در زمان مراجعه حضوری تحویل دهند.

3- کلیه دانشجویان مذکر ورودی مهر 1402 مشمول نظام وظیفه عمومی باید از طریق سامانه درخواست و ثبت معافیت تحصیلی اقدام به اخذ معافیت تحصیلی برای دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با شروع تحصیل به تاریخ 1402/7/1 را ثبت و نسبت به دریافت و پرینت کد رهگیری و ارائه در زمان تحویل مدارک اقدام نمایند. دانشجویان ورودی بهمن 1402 باید با مراجعه  به پلیس+10 محل سکونت خود نسبت به درخواست دفترچه اعزام به خدمت اقدام نمایند برای این دانشجویان قبل از شروع به تحصیل اقدامی خاصی از سوی دانشگاه جهت اخذ معافیت تحصیلی صورت نمی پذیرد و در صورت بروز هرگونه مشکل به دلیل عدم درخواست دفترچه اعزام به خدمت از لحاظ نظام وظیفه عمومی ، مسئولیت مستقیم بر عهده خود دانشجو می باشد.

4-پذیرفته شدگان موظف هستند که کلیه فرم ها و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را آماده و در زمان مراجعه به همراه داشته باشند.

آدرس :آذربایجان غربی- ارومیه- انتهای بلوار رسالت-فلکه جهاد- جنب اورژانس- ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه- ساختمان معاونت آموزشی- کد پستی 5714783734

چک لیست مدارک مورد نیاز در زمان مراجعه حضوری

فرم های ثبت نام معاونت آموزشی

سامانه ثبت نام هماوای معاونت آموزشی

سامانه آموزش و پرورش

سامانه درخواست و ثبت معافیت تحصیلی

فرم های معاونت فرهنگی و دانشجویی

چک لیست معاونت فرهنگی و دانشجویی