ثبت نام پذیرفته شدگان محترم (دانشکده های مستقر در ارومیه و یا شهرستان های سلماس، نقده، میاندوآب، بوکان و مهاباد)در دو مرحله ثبت نام اینترنتی و سپس تحویل مدارک و تشکیل پرونده انجام خواهد شد.

ثبت نام اینترنتی از روز یکشنبه مورخ سوم مهرماه لغایت جمعه هشتم مهر ماه سال 1401 انجام خواهد شد، در صورت بروز مشکل در ورود به سیستم یا عدم احراز هویت از ساعت هفت و سی دقیقه صبح لغایت شانزده عصر روز کاری دوشنبه چهارم مهر ماه با سرکار خانم مهندس سلطانزاده به شماره 04431937279 تماس حاصل فرمایید.

فرآیند ثبت نام اولیه با استفاده از اطلاعات دریافتی از سازمان سنجش آموزش کشور به صورت آنلاین طبق زمانبندی صورت می پذیرد. از پذیرفته شدگان محترم تقاضا می شود، پس از مطالعه راهنمای تکمیل و تحویل مدارک و دانلود فرم های ثبت نام معاونت آموزشی ،جهت دریافت شماره دانشجویی و تکمیل اطلاعات با مراجعه به سامانه ثبت نام معاونت آموزشی ثبت نام آموزشی خود را تکمیل نمایند. کلیه پذیرفته شدگان باید جهت استعلام و تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی سامانه آموزش و پرورش اقدام نمایند. مشمولین نظام وظیفه عمومی ورودی ترم اول 1401-1402 نیز باید از طریق سامانه درخواست و ثبت معافیت تحصیلی اقدام به اخذ معافیت تحصیلی نمایند. پس از اتمام ثبت نام اینترنتی، پذیرفته شدگان ورودی مهر ماه باید کلیه مدارک مورد نیاز معاونت آموزشی را جهت تشکیل پرونده آموزشی بر اساس چک لیست و تعهدنامه دریافتی طبق زمانبندی اعلام شده از طریق اطلاعیه های بعدی به آدرس اذربایجان غربی- ارومیه- انتهای بلوار رسالت-فلکه جهاد- جنب اورژانس- ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه- در سالن ثبت نام به مسولان ثبت نام معاونت آموزشی تحویل نمایند .

راهنمای تکمیل و تحویل مدارک

فرم های ثبت نام معاونت آموزشی

چک لیست و تعهدنامه

سامانه ثبت نام هماوای معاونت آموزشی

سامانه آموزش و پرورش

سامانه درخواست و ثبت معافیت تحصیلی

 

پس از اتمام فرآیند ثبت نام معاونت آموزشی، کلیه دانشجویان عزیز باید نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه بوستان معاونت فرهنگی و دانشجویی اقدام نمایند. سپسفرم های معاونت فرهنگی و دانشجویی را دانلود و تکمیل نمایند. و بر اساس چک لیست معاونت فرهنگی و دانشجویی مدارک را بر اساس زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه های بعدی به آدرس اذربایجان غربی- ارومیه- انتهای بلوار رسالت-فلکه جهاد- جنب اورژانس- ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه- در سالن ثبت نام به مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویی تحویل نمایند.

 

راهنمای برخورداری از تسهیلات رفاهی

سامانه بوستان معاونت فرهنگی و دانشجویی

فرم های معاونت فرهنگی و دانشجویی

چک لیست معاونت فرهنگی و دانشجویی

توجه)پذیرفته شدگان مشمول نظام وظیفه عمومی نوبت اول( نیمسال شروع تحصیل مهر ماه )باید با مراجعه به سایت نظام وظیفه به صورت اینترنتی درخواست معافیت تحصیلی با شروع تحصیل به تاریخ 1401/7/1 را ثبت و نسبت به دریافت و پرینت کد رهگیری و ارائه در زمان تحویل مدارک اقدام نمایند.

توجه)پذیرفته شدگان نوبت دوم بهمن ماه مشمول نظام وظیفه عمومی باید با مراجعه به پلیس +10 در محل سکونت خود نسبت به درخواست دفترچه اعزام به خدمت اقدام نمایند. برای این دانشجویان قبل از شروع به تحصیل اقدامی خاصی از سوی دانشگاه جهت اخذ معافیت تحصیلی صورت نمی پذیرد و در صورت بروز هرگونه مشکل به دلیل عدم درخواست دفترچه اعزام به خدمت از لحاظ نظام وظیفه عمومی ، مسئولیت مستقیم بر عهده خود دانشجو می باشد.

توجه) پذیرفته شدگان عزیز پس از قطعی شدن ثبت نام می توانند با شماره دانشجویی به عنوان کدکاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمزعبور با کاربری دانشجو وارد سایت  هماوا  شوند جهت اطلاع از انتخاب واحد و برنامه کلاسی و یا پرداخت شهریه پردیس اقدام فرمایند.

توجه) قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده سهمیه بومی تعهدی(ویژه پذیرفته شدگان سهمیه بومی و پذییرفته شدگان مصوبه افزایش ورودی نیمسال اول مهر وتعهد یک و نیم برابر)، فرم تعهد محضری در زمانی که متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد، با هماهنگی حوزه معاونت آموزشی و زیر نظر امور حقوقی دانشگاه در دفترخانه اسناد رسمی تنظیم خواهد شد.

توجه) قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده سهمیه بومی تعهدی(ویژه پذیرفته شدگان سهمیه بومی)، فرم تعهد محضری در زمانی که متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد، با هماهنگی حوزه معاونت آموزشی و زیر نظر امور حقوقی دانشگاه در دفترخانه اسناد رسمی تنظیم خواهد شد.دانشجویان عزیز حتماً کلیه فرم ها و مدارک لازم را از طریق وب سایت دریافت نموده و پس از تکمیل و امضاء در روز ثبت نام حضوری برای تشکیل پرونده تحویل همکاران نمایند. در روز تحویل مدارک به هیچ وجه فرم خالی به دانشجویان جهت تکمیل ارائه نخواهد شد.