با سلام

ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان محترم و خانواده های گرامی ایشان، در خصوص ثبت نام موارد ذیل را به استحضار می رساند:

1-دانشجویان عزیز ابتدا باید ثبت نام اینترنتی را طی سه روز از روز دوشنبه هفدهم مهر ماه لغایت چهارشنبه نوزدهم مهر ماه از طریق سامانه ثبت نام هماوای معاونت آموزشی انجام دهند.برای شروع فرآیند برروی آیکون سبز رنگ وسط "ثبت نام و پذیرش دانشجوان جدیدالورود" کلیک نموده و سپس جهت ورود از کد ملی به عنوان شناسه کاربری و از شماره داوطلبی کنکور به عنوان رمز عبور استفاده نمایند و بعد از تکمیل ثبت نام در سامانه هماوا شماره دانشجویی دریافت کنند، سپس مدارک مورد نیاز را آماده نموده و طبق زمانبندی که متعاقباً اعلام خواهد شد جهت تحویل اصل مدارک و تشکیل پرونده دانشجویی به صورت حضوری به ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه مراجعه نمایند.

2- کلیه دانشجویان جدیدالورود باید جهت استعلام و تهیه تاییدیه های تحصیلی خود برای دو مدرک " تائیدیه تحصیلی" و "سوابق تحصیلی" برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه از طریق سامانه آموزش و پرورش اقدام نموده و رسید تائیدیه هر دو درخواست را در زمان مراجعه حضوری تحویل دهند.

تبصره: دارندگان دیپلم نظام ترمی واحدی یا سالی واحدی علاوه بر مدرک دیپلم باید مراحل فوق را برای درخواست مدرک پیش دانشگاهی نیز اجرا کنند.
نکته: فارغ التحصیلان خرداد سال 1395 و قبل از آن باید به ادارات آموزش و پرورش محل فارغ التحصیلی خود مراجعه کنند تا مسئول سنجش آموزش و پرورش منطقه پس از بررسی و تائید مدارک تحصیلی را اسکن و در سامانه بارگذاری کند.

3- کلیه دانشجویان مذکر ورودی مهر 1402 مشمول نظام وظیفه عمومی باید از طریق سامانه درخواست و ثبت معافیت تحصیلی اقدام به اخذ معافیت تحصیلی برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه با شروع تحصیل به تاریخ 1402/7/1 را ثبت و نسبت به دریافت و پرینت کد رهگیری و ارائه در زمان تحویل مدارک اقدام نمایند. دانشجویان ورودی بهمن 1402 باید با مراجعه  به پلیس+10 محل سکونت خود نسبت به درخواست دفترچه اعزام به خدمت اقدام نمایند برای این دانشجویان قبل از شروع به تحصیل اقدامی خاصی از سوی دانشگاه جهت اخذ معافیت تحصیلی صورت نمی پذیرد و در صورت بروز هرگونه مشکل به دلیل عدم درخواست دفترچه اعزام به خدمت از لحاظ نظام وظیفه عمومی ، مسئولیت مستقیم بر عهده خود دانشجو می باشد.

4-پذیرفته شدگان موظف هستند که کلیه فرم ها و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را آماده و در زمان مراجعه حضوری جهت تکمیل ثبت نام به همراه داشته باشند.

5- واریز مبلغ 1200000 ریال معادل 120 هزار تومان  به  شماره حساب نزد بانک مرکزی IR580100004001084903022932  
 با شناسه حساب گروه پزشکی    319084955125100006215253732005  جهت صدور کارت دانشجویی

توجه: ارائه خوابگاه ارتباطی به پرینت فرم ثبت نام شما ندارد و در زمان مراجعه حضوری با دردست داشتن فرم تعهدنامه های معاونت فرهنگی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

توجه: زمان تکمیل فرم تعهدات برای پذیرفته شدگان افزایش ظرفیت و بومی جهت با هماهنگی امور حقوقی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد دش.

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند ثبت نام با سرکار خانم مهندس سلطانزاده به شماره 04431937176 تماس حاصل فرمایید.

در صورت بروز هرگونه مشکل  در نظام وظیفه با آقای کریمیان به شماره تلفن 04431937176 تماس حاصل فرمایید.

آدرس :آذربایجان غربی- ارومیه- انتهای بلوار رسالت-فلکه جهاد- جنب اورژانس- ستاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه- ساختمان معاونت آموزشی- کد پستی 5714783734

سامانه ثبت نام هماوای معاونت آموزشی

سامانه آموزش و پرورش

سامانه درخواست و ثبت معافیت تحصیلی

دانلود فرم های مورد نیاز ثبت نام

لیست مدارک

فرم 1 ,2  برای تعهدات سهمیه منطقه یک و  شاهد و ایثارگر و....

فرم 1و برای تعهدات سهمیه منطقه 2 و 3

فرم اطلاعات فردی

فرم رفتار و پوشش حرفه ای

فرم تعهدات پرداخت شهریه پردیس خودگردان

فرم معاینات بهداشتی (دریافت و مراجعه به مراکز بهداشتی شهر محل سکونت جهت تکمیل)

فرم های معاونت فرهنگی و دانشجویی

اظهارنامه انضباطي دانشجویان جدید الورود

تعهدنامه مخصوص بازپرداخت تسهیلات رفاهی

فرم خویشاوندی جهت خوابگاه

راهنمای فرم رفاهی

فرم رفاهی

راهنمای مراحل ثبت نام در سامانه براي تاييديه تحصيلي

راهنمای مراحل ثبت نام در سامانه براي سوابق تحصيلي